Zlatno oko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o psima
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Canidae - hrana za pse

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
bebby
Samojed
Samojed
bebby


Female Broj postova : 1155
Lokacija : Maltese Land
Registration date : 02.05.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimepon srp 28, 2008 12:00 am

Pretraživajuči malo na internetu otkrila sam pozitivna iskustva u vezi hrane Canidae
Moram priznati da me je i privukla cijena 1kg hrane = 23,00 kn
Ovo je njihova službena stranica, gdje se možete detaljnije upoznati s hranom
www.canidae.com

Evo i slika:Canidae - hrana za pse Canidaelambrice

Evo pokupila sam sa neta iskustva ljudi koji je koriste....

"Ja sam bila malo skeptična zbog veličine kuglica jer je mola Loo i one velike od Royala samo gutala
ali ove ipak malo prožvaće jer si napuni usta kuglicama i onda malo prožvaće i proguta.
Obožava jesti tu hranu.....dlaka joj je super.....kaka male količine i to dosta tvrdo i sve pet."

"Sirota mala se mjesecima toliko strašno češala da si je doslovno gulila kožu, otpadala joj je dlaka, non-stop je ispod pazuha i po trbuhu dobivala crvene flekove, grizla si je šape i sve ostalo. Još je k tome pas bijele boje pa možete misliti kako je to izgledalo s tim crvenim flekovima...
Od veterinara je dobivala (odnosno kupovala, naravno) Dermanorm ulje, kojekakve tablete, čak su je i na antibiotike stavljali, ali nikakvog poboljšanja nije bilo.
Na kraju je naletila na Canidae janjetinu i rižu, jer je to bila još valjda jedina hrana koju nije isprobala, i već nakon par dana se vidjelo poboljšanje. Ne samo da se Dora prestala gristi i češati, već joj je i dlaka počela rasti vrlo brzo na tim "šugavim" mjestima, nestalo crvenilo, stolica super i sve u svemu, napokon spas! "


Canidae hrana za pse -sastav

* odlična ukusnost - psi je vole
* sve prirodni sastojci
* prirodno konzervirana
* prvoklasna piletina, puretina i janjetina
* izbalansiran odnos omega 6 i omega 3 masnih kiselina
* odlična za probleme kože i dlake
* odlična probavljivost
* aminokiseline helirane na minerale
* 10 regeneratora za kožu i dlaku
* probavni enzimi
* probiotici
* bez kukuruza, pšenice ili soje
* formulirano za sve dobne kategorije
* 4 mesna proteina

"CANIDAE i FELIDAE ; obje sadrže više od 50% čistog mesa ( higijenski ispravnog i čistog , prikladnog za ljudsku prehranu ) "
[Vrh] Go down
http://psisuzakon.77forum.com
stryker
Moderator
Moderator
stryker


Male Broj postova : 1527
Age : 39
Lokacija : Veliko Orasje
Registration date : 16.04.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: stryker   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimeuto srp 29, 2008 12:15 am

kod mene je nema u okolini
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/lovackipsi
rock_chic
Moderator
Moderator
rock_chic


Female Broj postova : 1099
Age : 30
Registration date : 15.04.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Re: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimečet kol 07, 2008 1:08 pm

sviđa mi se napisano o ovoj hranoj, no ja u životu nisam vidjela ni čula ništa o njoj Neutral baš šteta jer ako zbilja ima više od 50% mesa.. onda je među boljim hranama za pse... znate da stavljaju više ugljikohidrata nego što treba..
[Vrh] Go down
Anjić
Pudl
Pudl
Anjić


Female Broj postova : 375
Age : 29
Lokacija : Zagreb
Registration date : 21.04.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Re: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimečet kol 07, 2008 3:20 pm

ni ja nikad čula. Sad
[Vrh] Go down
Ivana
Chiuaua
Chiuaua



Broj postova : 48
Registration date : 31.07.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Re: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimečet kol 07, 2008 7:07 pm

Anjić je napisao/la:
ni ja nikad čula. Sad
ni ja Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bebby
Samojed
Samojed
bebby


Female Broj postova : 1155
Lokacija : Maltese Land
Registration date : 02.05.2008

Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Re: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitimečet kol 28, 2008 11:06 am

Ja svoju Lanu nikada nisam hranila sa ovom hranom Very Happy
A i necu joj puno vrsta hrane davati dosta joj je samo pedigree a mozda Lanu prebacimo na neku drugu hranu lol!
[Vrh] Go down
http://psisuzakon.77forum.com
Sponsored content





Canidae - hrana za pse Empty
PostajNaslov: Re: Canidae - hrana za pse   Canidae - hrana za pse I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Canidae - hrana za pse
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» hrana by hazanno
» Najbolja hrana
» Pedigree hrana i poslastice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zlatno oko :: Sve o psima :: Prehrana-
Forum(o)Bir: